17 Nisan 2013

Garanti Bankası Kredi Dosya Masrafı İadesi Yapmıyor!

2010 Yılında T.C Garanti Bankası Diyarbakır Dicle Üniversitesi şubesinden kullanmış olduğum bireysel kredilerden dosya masrafı adı altında tarafımdan kesilen 261,45 tl tutar; Diyarbakır 4. asliye hk. mahkemesinde görülen 2012/484 esas nolu 25. 03. 2013 tarihli iade kararına rağmen tarafıma ödenmediğini bildiririm. Tarafıma bilgi verilmesini aksi takdirde icra takibi başlatacağımı bilgilerinize sunarım.


Ayhan E.
Zir. Yük. Müh.

Ayhan 99 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan16 Aralık 2013

    Garanti bnksını icraya verdim ve 1 ay içinde dosya masrafını maaş hesabıma iade etmek zorunda kaldılar--hem de icra masraflarımı da eklemişler.Tüm vatandaşlarımıza -duyurulur eğer,yerel mahkeme tüketici lehine karar vermişse banka ya ödeyecek ya da 1 ay içinde temyize götürecek 1 ay bekleyin aramazlarsa verin icraya (25 tl masrafı var) sonuna kadar götürmekten sakın korkmayın ve icra masrafını da dahil hepsini maaş hesabınıza iade etmek zorunda kalacaklar.krediyi çektiğim 2010 yılında bankadaki memurlar hoşbeşti.mahkemeden sonra genel müd ğe topu attılar,gnl mdr konyadaki avukatı aracılığı ile tük hak hytnin kararına itiraz edip bana karşı dava açmıştı.ilahi adalet yerini bulduve sonunda 261 değil 335 lira geri almayı başardım.beş gefa adliyeye gittim yoruldum ama canım sağolsun herkese saygılarımla BU ÜLKEDE HİÇ KİMSE KANUNLARI TANIMAMAZLIK EDEMEZ.

  • Ayhan20 Kasım 2013

    yerel mahkemenin lehime vermiş olduğu gerekçeli kararı bile tanımayan Garanti Bankasını İCRAYA vermiş bulunmaktayım.bu ülkede hiç kimse kanunlardan daha üstün değildir. Bu arada ZİRAAT bankasına ise teşekkür ediyorum çünkü ziraat hiç beni yormadan emsal kararları da gözeterek dosya masrafımı zamanında ödediği için .

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön