28 Ocak 2014 #2260794

Garanti Bankası Kredi Çekerken Zorla Sigorta Ücreti Tahsil Edildi!

Garanti Bankasından kullanmış olduğum ve halen düzenli ve hatta erken erken ödemekte olduğum ihtiyaç kredisi bahane ederek hür iradem ve isteğim olmadan zorla adıma hayat sigortası poliçesi düzenlendi ve yine otomatik olarak hesabımdan poliçe ücreti tahsil edildi.


Üstelik bahsi geçen ve kalan kredi miktarında kalan borç para 24.400 TL olmasına rağmen şahsıma düzenlenen poliçe 26.600 TL bedelli olarak düzenlenmiştir.


Bu nasıl bir hukuksuzluk ve hak kanun tanımazlıktır? Hem hür iradem dışında zorla poliçe düzenleniyor, üstelik poliçe bedeli mevcut krediden çok fazla olarak belirleniyor ve de zorbalıkla hesabımdan ücreti tahsil ediliyor. Nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışıdır bu?

Uğur 92 Okunma

Cevaplar

  • Uğur28 Ocak 2014

    Merhaba, Şu ana kadar tarafıma iletilmiş herhangi bir yanıt veya düzeltme olmamıştır. Bilgilerinize sunulur. Saygılarımla.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Uğur C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön