02 Nisan 2014

Garanti Bankası Kredi Çekenlere Yapılan Hayat Sigortası

Yanlış hatırlamıyorsam 2013 mayıs ayında Garanti Bankası'ndan 5000 tl kredi çektim. Her kredide olduğu gibi bunda da zorunlu hayat sigortası yaptılar. Şu an sigortanın süresi doldu ve zorunlu olarak tekrar bu sigortayı yapacaklarını belirttiler. Daha önce değişik bankalardan defalarca kredi çektim ve hepsi de bir defaya mahsus olmak üzere sigorta yaptılar.


Fakat bu Garanti Bankası, bu sigortayı her sene yapmak istiyor. Birisi bana bu saçmalığı izah etsin ve derhal bu uygulamadan vazgeçilsin. Bir gazeteci olarak haklarımı çok iyi biliyorum ve sonuna kadar bu işin üzerine giderim yasal haklarımı kullanırım.

Ahmet 169 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2014

    Müşterimiz Ahmet Zeki A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön