20 Nisan 2013 #1754679

Garanti Bankası Kredi Borcum Dururken Sigortaya Para Kesildi!

Kredi borcumu ödemek için mevduat hesabıma para yatırdım. Fakat kredimin ödemesi gerçekleşmedi. İnternet bankacılığından ödemeye kalktım şuanda işlem yapılamıyor şubenize başvurun diye uyarı geldi. Müşteri hizmetlerini aradım bu kanaldan ödeme yapamıyoruz dedi ve bunların hepsi cuma günü oldu.


Haftasonu nasıl şubeye başvuracağım dedim pazartesi bekleyin denildi, sanki ben bilmiyormuşum gibi. Borcum gecikmede zaten dedim yapacak bir şey yok dedi. Üstüne üstlük kredi borcum dururken hesabımdan sigorta için para kesildi.


Garanti bankasından nefret ettim. Kredi borcum ve kredi kartı borcum bittiği anda garanti bankasındaki bütün hesaplarımı kapatıp ilişkimi keseceğim. Böyle bir bankacılık yok.

Ersin 61 Okunma

Cevaplar

  • Ersin22 Nisan 2013

    değerlnedirme yapılmış ve tarafıma mail yoluyla cevap verildi. aynen yazıyorum Sayın ERSİN ÖZTÜRK, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 34835600 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Güvenliğiniz nedeniyle Hesaplarınızın / Kartlarınızın İnternet Bankacılığı işlemlerine açılabilmesi için size en yakın şubemize başvurabilirsiniz (çok saçma benim internet bankacılığım zaten var. 3 gün önce bir taksidini ödediğim krediyi diğer taksitini neden ödeyemiyorum. yani bu bir cevap değil, yasak savma., aldatmaca. cevap verdikmi verdik işte ) 000000017034*** numaralı Hayat Sigortası poliçeniz 08/06/2011 tarihinde Bankamızdan kullanmış olduğunuz bireysel kredinize istinaden ve imzaladığınız kredi sözleşmesi hükümleri uyarınca düzenlenmiştir. (buda bir cevap değil, ben kredi borcumu ödemek için mevduat hesabıma para yatırıyorum, benim kredi borcumu çekmeyip sigorta poliçesini y-tahsil ediyorlar. sigorta poliçemi ödemek istemiyorum ödenmeyen poliçe iptal edilir.tahsilatını yapamıyorsan iptal et kardeşim. 1500 tl kredi için 130 tl ferdi kaza poliçesi kesilmez. dedim ya rezil bankacılık. ) Kredi ödemeleriniz ve poliçeniz hakkında detaylı bilgi için hesaplarınızın bağlı bulunduğu şubemiz ile görüşebilirsiniz. Saygılarımızla,

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön