03 Nisan 2013 #1722358

Garanti Bankası Kredi Başvurum!

Garanti'den maaş aldığım için İzmir Karşıyaka şubesine kredi başvurusunda bulundum. Biz sizi arayacağız dediler.3 gün sonra aradığımda böyle bir başvuruda bulunmamışsınız dediler. Ama ben o başvuru için tam üç gün sıranın bana gelmesini bekledim. Müşteri hizmetlerinden de sonuç alamadım.Böyle ilgisiz bir banka hiç görmedim.Hiçbir sorunum bugüne kadar çözülemedi bu bankada.Yok efendim şikayet için şu numara kredi için şu numara.Oyalayıp duruyorlar. O kadar bunaldım ki bu bankanın önünden bile geçmek istemiyorum. En basit bilgilerimi bile güncelleyemediler daha ne diyeyim.

Ahmet 78 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet06 Nisan 2013

    tam bir haftadır kredi başvurusunda bulunuyorum izmir Karşıyaka ve Alsancak şubenizden.maaşımı da garantiden aldığım halde bir türlü kredi başvurum sonuçlanmıyor.istediğimde 3500 tl.hergün şubeden arıyorlar kredi istiyormuşsunuz diyorlar evet diyorum 3500 tl lik.size döneceğiz diyorlar.ama dönen yok.ertesi gün yine aynı şube den arayıp krediye ihtiyacınız var mı diyorlar evet diyorum yine.biz sizi arayacağız diyorlar.bir haftadır garanti den bu komediyi yaşıyorum ben.ya krediyi verin ya da hergün rahatsız etmeyin.başka banka dan da çekerim ben kredimi.ama yeter ki boş yere arayıp rahatsız etmeyin beni.böyle bankacılık anlayışı olmaz olsun

  • Ahmet04 Nisan 2013

    hep öyle denir zaten değil mi Garanti...

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön