20 Mart 2015

Garanti Bankası Kredi Alamıyorum

İsmim C** B*** T.C 29***340, tel 0536****038, ben polis memuru olarak görev yapmaktayım ve maaşını Garanti Bankası'ndan almaktayım. Geçmişe dönük yasal takipleri var İş Bankası ve Halk Bankası'na ait yalnız ben bütün borçlarımı ödedim.


Maaş müşterisi olarak kredi talebinde bulunuyorum ve sürekli olarak ret vermekte bu ret dolayı diğer bankalardaki KKB puanlarım düşmektedir. Garanti Bankası bana kesinlikle hiçbir bankadan kredi ve kredi kartı verilmeyeceğini beyan etmekte müşteri hizmetleri. Yalnız ben H** Bankasından maaş alamama rağmen iki defa kredi kullandım ve ödüyor ayrıca H**' tan kredi kartı aldım. Garanti Bankası'nın üzerindeki bu izlenimi kaldırması istiyorum.

Cengiz 249 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz23 Mart 2015

  Hiçbir konuda yardımcı olmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cengiz23 Mart 2015

  Bu cevabı vermek bu kadar mı zor sizden tekrar rica ediyorum bana dönersek sevinirim saygılarımla.

 • Cengiz20 Mart 2015

  Slm en kısa sürede cevap vermenizi temenni ederim. Bildirmiş olduğum konuda yardımınızı talep ediyorum

 • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mart 2015

  Müşterimiz Sn. Cengiz B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön