21 Mart 2013 #1699429

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Yapılandırma!

Garanti Bankasından 84 Ay vadeli olarak 62. 357, 93 tl geri ödemeli konut kredisi kullandım. 36 bankaya ödeme yaptım, kalan borcumu kredi faiz oranlarının düşmesiyle kalan borcumu yapılandırmak istedim ancak. Benden peşin olarak kalan borcun %2, 2 oranında toplamda 560 tl yapılandırma ücreti istendi.


Yaklaşık 10 yıldır garanti bankası müşterisiyim, kartlarına kullanıyorum ödemelerimde herhangi bir aksama yok. Benden bu ücreti istemeleri hiç adil değil. Ankara 7. Tüketici Mahkemesi ve Yargıtay 13. Dairesinin onayladığı emsal karar doğrultusunda, sözleşmede geçmeyen ve yasal olmadan benden istenen bu paranın tahsil edilmeden kredimin yeniden yapılandırılmasını rica ederim.

Mehmet 57 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet29 Mart 2013

    bilgilendirme falan yapılmadı yazmışlar kendi kafalarına göre insanlara yapıştırıp yapıştırp gönderiyorlar,bizlerde sağamlık mallarızya.hele şu kredi bitsin birdaha yanından geçermiyi bu bankanın..

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön