14 Ocak 2015

Garanti Bankası KOBİ'ye Destek Diyorlar Ama Köstek Oluyorlar

2868930 no.lu şikayetimde pos cihazlarından alınan ücretler için şikayet vardı. Çözmediler mecbur bıraktılar ödüyoruz. Şimdi kredi kartımdan aidat alınıyor iade istiyoruz veremiyorlar ama yerine puan veriyorlar puan ne alışveriş yap oda para ama sonuçta aidat alıyoruz diyecekler. Tek Garanti kullanmıyorum. Garanti Bankası kartlarını iptal ettirdim sistemde görünüyordur. Kart kullanım ve limitlerini ve düzenli ödemelerimi takip ediyorsunuzdur. Kartlar iptal olduktan sonra Garanti ile çalışmama gerek yok. Garanti Bankası'nı kapatacağım.

Uğur 508 Okunma

Cevaplar

  • Uğur16 Ocak 2015

    Banka mail adresime aşağıdaki mesajı göndermiş. Ama banka beni aramadı... .Nasıl iş bu yaaa. Benim dış sesimlemi konuşmuş Sayın uğur ışık, değerlendirmesi tamamlanan 45733399 numaralı mesajınız sonucunda size sunduğumuz hizmet ile ilgili görüşlerinizi öğrenebilmek için tek sorudan oluşan bir anket hazırladık. Değerli görüşleriniz size daha iyi hizmet verebilmemiz için büyük önem taşımaktadır. Zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Uğur I. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön