11 Ekim
Yorum Yap
#11016008

Garanti Bankası KKB Güncellenme Sorunu!

Garanti Bankası'na ait 2009 yılında kanuni takibe alınan kredi kartım borcumu ödedikten sonra 2014 yılında KKB kayıtlarından silindi. Ancak 2018 Ocak ayında bu kanuni takip tekrar KKB sisteminde görülmeye başladı bankayı aradım ve bu kaydın güncellenip silinmesini talep ettim sağ olsun bu negatif kaydı sildirdiler. Ancak Ekim 2018 itibariyle bu kayıt tekrardan KKB kayıtlarında görülmeye başlandı. Garanti Bankası'nın bu mağduriyetimi giderip o kaydı KKB sayfasından güncellenmesini talep ediyorum.

İsmail 278 Okunma

Cevaplar

  • İsmail17 s

    Garanti Bankası'ndan 2009 yılında kullanmış olduğum kredi kartı yasal takibe düşüp 2014 yılında varlık yönetim şirketine borcu ödendikten sonra 2014 yılında KKB ekranından silinmiştir. 2017 sonu itibariyle tekrardan KKB sistemine güncelleme yapılıp kanuni takip olarak gösterilmiş yapmış olduğum itiraz sebebiyle kaldırılmıştır. Ancak 2018 Ekim ayında tekrardan KKB ekranında kanuni takip olarak gösterilmeye başlanmıştır. Garanti Bankası'ndan isteğim bu negatif kredi kartının sistemden kaldırılması için KKB ye talepte bulunması.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ekim

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler