06 Mayıs 2013 #1782274

Garanti Bankası KKB Güncelleme!

5****33 hesap nolu paracard kullanıcısıyken en son 2008 yılında kullandığım kartım 2010 yılında unuttuğum 60 tl eksi bakiye yüzünden takibe alındı. Askerdeyken bilgilendirilmediğim ve asker dönüşü 2011 şubat ayında avukat masrafları ile hemen ödediğim hesabım kötü sicil oluşturdu.


KKB Kayıtlarında hala güncel görünen sorun için 5 ay önce şubenize dilekçe vermeme rağmen bir düzelme olmadı. Hala güncel 100 tl borç görünüyor. ben ödeme tarihinden itibaren tertemiz görünmek istiyorum; yani 2011 şubat ayı... düzenlemenizi bekleyeceğim ve bilgilendirmenizi.

İsmail 617 Okunma

Cevaplar

  • İsmail09 Mayıs 2013

    Gerekli bildirimi ve düzenlemeyi yaptığınız için teşekkür ederim. Keşke vatani görevi yaparken böylesine düşük bir meblağ için bunlar yaşanmasaydı. Kredi notumu tekrar yükseltmek istiyorum bunu için bir öneriniz olursa sevinirim.

  • İsmail08 Mayıs 2013

    Hızlı bir şekilde tarafıma ulaşıp gerekli bilgilerimi aldınız; teşekkür ederim fakat düzeltmeye dair bilgilendirme bekliyorum. Bu çok önemli... İyi çalışmalar!

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön