29 Ağustos 2013 #1982159

Garanti Bankası Kiralık Kasa Sorunu!

28. 08. 2013 tarihinde Denizli Pamukkale Üniversitesi Şubenize kiralık kasa açtırmak için başvurdum. Yeni evli olduğumu ve Garanti Bankası Kiralık Kasa Kampanyasından yararlanmak istediğimi belirttim. Yetkili R** Hanım, şubede müdürlerinin olmadığını imza yetkisini kimseye devretmediğini belirtti ve bizi Bayramyeri Şubesine yönlendirdi. Yaklaşık 10 km uzağımızda bulunan şubeye kampanyadan yararlanmak için başvurduk.


Fakat gittiğimiz şube küçük boy kasa kalmadığını belirtti. 4440338 numaralı destek hattınız böyle bir durumum mümkün olmadığını mutlaka imza yetkili birinin şubede bulunduğunu belirterek tekrar aynı şubeye başvurmamızı belirtti. Şubeniz bu işlemi gerçekleştirmedi.

Mehmet 1.439 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Kiralık kasa hizmetinden ben olmadığım durumda eşimde faydalanabilsin diyerek 16.09.2013 tarihinde tekrar gittim. Şubenizde görevli aynı arkadaş bölge müdürüne sordum böyle birşey mümkün değil diyerek geri çevirdi. Şubeniz personeli daha önce de yanlış bilgi verdiği için inanmayarak müşteri hizmetlerinizi aradım. Şubenin bunu gerçekleştirebileceği bilgisini verdiler. Bu durumda benim ne yapmam gerekiyor. Daha ne kadar Denizli Pamukkkale Üniversitesi şubesinin bu tutumuna katlanacağım.

  • Mehmet29 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Bugün tekrar şubenize 09:00 gittim. 1 saat boyunca kampanyalı küçük kasa ücretinin 145 tl olmadığını depozitonun 290 tl olmadığı anlatmaya çalıştım. Sonunda ikna oldular 125TL kira ücreti ve 250 TL depozito aldılar. Fakat bu işlem sonunda müdürün şubede bulunmadığını işlem yapamayacaklarını belirttiler. Yaklaşık 2.5 saat sadece bekledim. 4440338'i aradım hemen şubeyi arayıp işlemi tamamlayın bilgisini verdiler. Ancak 3 saat sonra çıkabildim. Dünde 3 saat eklersek ve tatile gidişimi ertelediğimide düşünürsek yaklaşık 1 gün boyunca küçük kasa açtırmak ve kampanya hakkında Garanti personeline dil dökmekle geçti. Bu süreç zarfında 8 kez telefonla şikayet bildiriminde bulundum. Telefon ile dönüş yaparsanız yaşanan sıkıntıları detaylı anlatma fırsatı bulurum. Denizli Pamukkale Üni. Kampüs şubenizde hiçbir düzen yok.Bilgilerinize.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn. Mehmet T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön