04 Temmuz 2014

Garanti Bankası Kiralık Kasa Mağduriyeti Yaşattı

Garanti Bankası Çukurambar şubesinde 1 yıl önce kiralık kasa açtırdım ancak 26 haziran 2014 tarihinde sürem dolduğundan kapatmak istediğimi haziranın başında belirtmiştim şubedeki görevlilere ancak kapatmam gereken tarihte cenazem olduğu için şehir dışındaydım ve ayın 27 sinde eşim şubeye gidip tekrar kapamak istediğimizi ancak şehir dışında olduğumu bildirdi ( eşim kasa üzerinde ortak kullanıma sahip ).


Kendileri benim gitmem gerektiğini söylemişler bende ayın 30'unda kapatmak için şubeye gittim ancak 290 TL yeni gelecek 1 yıl için ücret talep edildi. 3 gün için 1 yıllık ücret ki zaruri bir nedenden dolayı olan gecikmedir bu. Müşteri bu kadar mı değersiz sizin için?

Seval 350 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimiz Seval K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön