11 Nisan 2013 #1737259

Garanti Bankası Kesintilerin İadesini İstiyorum!

Bana geri dönüş yapıp konu hakkında ikna çabası istemiyorum benden alınan hesap işletim ücreti adı altında çekilen yıllık kart aidatı ki benim herhangi bir ses kaydım başvurum yoktur. Elma hesabı bakiyesiyle ilgili. Benim ücretim ya geri yatırılsın ya da ben işi inada bindirim 50 tl için gider tüketici hakem heyetine dilekçemi yazarım onlardan her türlü alırım ve bütün kredi kartlarımı kapatırım garanti bankasına ait. Çok sağlam firmanız tebrik ediyorum (!).


Bu şikayetime karşılık geri dönüş yapıldı. Bu sefer alınmış kusura bakmayın bir daha alınmaz deniliyor. Ben haksız kazanç yaptığınız benim hiç bir şekilde imzam onayım olmayan yıllık ücreti kesildi iadesini istiyorum. Kusura bakıyorum. YAZIK.

Serdar 76 Okunma

Cevaplar

  • Serdar24 Nisan 2013

    Geri dönüş olarak sadece Mail atıyorlar.. Ben haksız kazancın iadesini istiyorum. Banka elinden geldiğince direnmeye çalışıyor. Sadece rezillik yaptıkları lanet olsun garranti gibi bankaya. Diğer Bankalarda aynısı oldu aradım 24 saat içinde iadesini yaptılar ama garanti bankası ısrarla direniyor. Ben Sadece benden kesilen ücretlerimin İADESİNİ İSTİYORUM. Sayın GARANTİ BANKASI (!)

  • Serdar20 Nisan 2013

    bu seferlik aldıklarını iadesini yapılmayacağını fakat bir daha almayacaklarını belirttiler ukala bir dille. Ben ücretimin iadesini istiyorum bu konuda tüketici mahkemesine dilekçe verdim.. Burdan herkes duysun görsün bilsin bu durumu. Kesinlikle ücretimin iadesini istiyorum halen banka haksız kazanç yapmıştır ve benim yıllık ücret ödeyeceğime dair yazılı sözlü belge yok. saygılar,

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön