15 Mayıs 2013 #1800344

Garanti Bankası Kesintilerin İadesini İstiyorum!

5 yıldır Garanti Bankası müşterisiyim. Vadesiz hesabım, kredi kartım ve HGS bulunmaktadır. Hesabımdan 07.07.2012 tarihinden itibaren değişik adlar altında 75,22TL para kesildiğini tespit ettim. Böyle büyük ve kurumsal bir bankanın müşterisinin arkasından gizli işler çevirmesi hiç hoş değil.


Size daha önce bu konu hakkındaki şikayetlerimi ilettim ve benden haksız yere kesilen ücretlerin iade edilmesini talep ettim. Fakat sizden olumsuz yanıtlar aldım. Sizden yine hesabımdan haksız yere kesilen 75,22 TL.nin (Hesap İşletim Ücreti:44,47TL, BSMV Ücreti:30TL, Kredili Hesap Faiz Tahsilatı:75 Kuruş) iade edilmesini istiyorum.Vadesiz hesabımın kapatılmasını istiyorum.Garanti Bankası ile çalışmak istemiyorum.

Kadir 88 Okunma

Cevaplar

  • Kadir16 Mayıs 2013

    Sayın KADİR YANAR, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 35252964 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Mevduat Hesabı cari hesap şeklinde işleyen bir hesaptır. Yürürlükteki yasal mevzuat hükümleri uyarınca, Hesabınıza ilişkin ekstreler faiz tahakkuk eden aylarda Bankamızda kayıtlı olan iletişim adresinize gönderilmekte ve Bankamız ile imzalamış olduğunuz Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi uyarınca gönderim masrafı hesabınızdan tahsil edilmektedir. Dilerseniz gelecek dönemlerde ekstre almak istemediğinizi hesabınızın bağlı bulunduğu şubemize iletebilirsiniz. Maliyetin bir kısmını yansıttığımız ekstre gönderim ücretini anlayışla karşılayacağınızı umar, Garanti Bankası’ nı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön