30 Mayıs 2014

Garanti Bankası Kesintileri İade Etmiyor

Garanti Bankası'ndan geçmiş dönemde almış olduğum taşıt kredisi ve tuketici kredisi için dosya masraflarının ve kart aidatı ücretlerinin iadesi için başvurduğumda Bursa ili Nilüfer ilçesi konak şubesinde müşteri yöneticisi ile görüşmem gerçekleşti. Talebimi ilettiğim, bana cevabı şu oldu;''bu masrafların bankamız tarafından geri ödeme yapmadıklarını; isterseniz ilçe tüketici koruma derneklerine de gitseniz hiç bir şey değişmeyeceğini''diye bilgi vermiştir.


Başka bankalardan yaptığım başvurularda 35 gün sonra bu adı geçen ilgili tüm masrafları adları geçen bankalar hesabıma geri yattı. Size sorum şu olacak; benim geçmiş dönemden de olsa bu haklarımı almamda herhangi bir engel söz konusu olabilir mi?

Arif 264 Okunma

Cevaplar

  • Arif27 Eylül 2015

    Bu bankadan hala paramı alamadım; bu ilgisizlik site yöneticilerinin dikkatine sunarım...

  • Arif03 Haziran 2014

    ANLAYAMADIĞIM BİR AÇIKLAMA YAZMIŞLAR;BENİM DERDİM 10 YIL ÖNCEKİ DURUMUM DEĞİL....HAKKIM OLAN NE İSE ONU ALMAK !!!BU KONUDA YETERSİZ KALMIŞLARDIR.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimiz Arif Oğuz K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön