08 Nisan 2013 #1730342

Garanti Bankası Kesintiler Bıktırdı!

Garanti bankası hesabımı incelediğimde 48 tl tutarında hesap işletim ücreti kesilmiş olduğunu gördüm. Ayrıca ben kobide değilim bireysel müşteriyim. Hesap işletim ücreti kesim listesine baktığımda kobilere kesilen ücret bareminden kesintiye uğramışım. Daha öncede 34160682 nolu haklı müşteri mesajıma gelen cevap kadar baştan savma bir cevap görmedim hayatımda 34160682 nolu şikayetimde kredi kartı aidatlarının aynı nitelikte aynı özelliklerdeki başka bir kişideki karttan neden aidat alınmadığını sorduğumda bana verilen cevap kredi kartının tanımı ve diğer kartların tanıtımı idi insanlara dalga geçmek için haklı müşteri hattı diye bir departman oluşturmayın çözüm sağlamak için böyle bir bölüm oluşturun.

Egemen 70 Okunma

Cevaplar

  • Egemen09 Nisan 2013

    standart hazır mesajların kopya yapıştır üsülü müşteriye gönderilmesi şikayet cevaplandımı cevaplandı anlayış bu şekilde gönderidiğim mesajın okunup okunmadığı konusunda dahi sühpeliyim tüketici olarak bizlerdede hatta var müşteriye değer vermeyen bi kuruma bizde değer vermeyip müşterisi olmamalıyız aslında bukadar net.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön