06 Mayıs 2013 #1779645

Garanti Bankası Kesintiler!

Birkaç sene önce Garanti Bankasından bir kredi çekmiştik. Bununla garanti emekliliği şart koşmuşlardı. Kredi ödemeleri bittikten sonra garanti emeklilik hesabını kapatmak istedik. İçeride kalan 230 tl kusur lirayı 5 yıl sonra çekebileceğimizi söylediler. Bir tarih verdiler paranızı çekebilirsiniz diye. Bu tarihte bankaya gittiğimde size yanlış tarih vermişler deyip başka bir tarih verdiler.


Biz de müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah ettik. Paramı çekmeye gittiğimde 2008 girişli olduğu için paramda kesinti olacağını 2007 olsaydı kesinti olmayacağını ve 79 tl alabileceğimi söylediler. Parayı çekerken hesap kesim ücreti olacağını 30 tl alacağımı söylediler. Kesmek için ellerinden geleni yaptılar.

Züleyha 46 Okunma

Cevaplar

  • Züleyha13 Mayıs 2013

    hala cevap bekliyorum...

  • Züleyha11 Mayıs 2013

    229.89 TL ALICAK OLDUĞUM PARA, 150 TL Sİ STOPAJ İÇİN KESİLİYOR BU KESİNTİ SİZCEDE ÇOK DEĞİL Mİ.. NASIL BİR MEMNUNİYET BEKLİYORSUNUZ... İLGİLİ ŞUBE K. BAKKALKÖY ŞUBESİ/İST

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön