30 Nisan 2013 #1771419

Garanti Bankası Kesinti Yapmaktan Bıkmadı!

Ocak ayında mastercard program ücreti altında 80tl kesinti oldu, nisan ayında da amex hızlı mil kaz. ücret adı altında 40 tl lık başka bir kesinti. bu kadarı da pes doğrusu. işin kötüsü garanti shop and miles in kazandırdığı miller hiçbir işe yaramıyor. mil ile uçak bileti almak istediğinizde hiçbir uçağa yer bulamıyorsunuz, milleri harcamak neredeyse imkansız.


Garanti telefon bankacılığını aradım ama sesli robot beni o kadar oyaladı ki, kendime muhatap bulamadım, mühendis halim ile sesli robot ile başa çıkamıyorsam, bunu kimse başaramaz. kredi kartımdan kesilen bu ücretlerin iadesini talep ediyorum, aksi taktirde kredi kartlarımı kapattırmak istiyorum.

Engin 88 Okunma

Cevaplar

  • Engin30 Nisan 2013

    Bilgilendirme yaparken en azından şikayeti bir okusaydınız... Kopyala yapıştır bir cevap... Tamam. Mastercard program ücreti 80tl kart aidatı, amex hızlı mil kaz. ücret 40 tl ne oluyor. Bana bunu açıklayın.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön