20 Temmuz 2013

Garanti Bankası Kesinti Yapıyor!

17***6 numaralı müşteriniz idim. Hesabımı ve kredi kartımı aldığınız haksız hesap işletim ve yıllık üyelik ücreti yüzünden kapattım. Kredi kartı aidatımı iade edebileceğini ama hesap işletim ücretinin sizle ilgili olmadığını savunuyorsunuz ve benden kartımı tekrar kullanıma açmamı istiyorsunuz ama kapalı kalsın dersem iade etmiyorsun. Şimdi aldığınız bu ücretler için tüketici sorunları hakem heyetine başvuracağım. Başka bir banka ile çalışmaya başladım ve bu ücretleri almıyorlar.

Sezai 38 Okunma

Cevaplar

 • Sezai23 Temmuz 2013

  Kesilen ücretlerimin iadesini yapmadıkları için hiçbir zaman tekrar garanti bankasını kullanmayacağım ve tanıdığım herkese bu durumu anlatacağım.

 • Sezai20 Temmuz 2013

  ayrıca odunpazarı kaymakamlığı hakem heyeti başkanlığının 03/43 nolu kararı ve fatih kaymakamlığı tüketici sorunları hakem heyeti başkanlığının 2006/50 nolu kararları emsal gösterilerek bu şikayetlerimi gerekli yasal mercilere yapacağım ve insanları da bu konuda bilgilendirmek adına gönüllü olarak sosyal medyadan da gerekli sitelerden de mücadeleme devam edeceğim. şimdi bana mail olarak yargıtay kararını gönderen garanti bankası yetkililerine ben burdan açık ve net bir şekilde şunu söylemek istiyorum. müşterilerinizi memnun etmek istiyorsanız ufak tefek paraların peşinden koşmayın hele ki benim gibi aktif kart kullanan ve sizin bankanızla 2009dan beri çalışan biri olarak müşteri memnuniyeti bilmiyorsunuz.

 • Sezai20 Temmuz 2013

  evet gerekli bilgilendirme tarafıma yapıldı. bu bilgilendirmede sadece yargıtayın bankalar lehine vermiş olduğu bir karar emsal gösterilmiş ve bana mail atılmış. bakın benim derdim halen anlaşılmamış. siz bana aidat ücretini iade edebileceğimi söylüyorsunuz ama kartınızı kullanıma açın bir yıl daha kullanın diyorsunuz. kart ücretini iade edebiliriz diyorsunuz ama hesap işletim ücreti konusunda bizim yapabileceğimiz bişey yok mevzuat bu diyorsunuz. neyse ki sizin gibi üyelik aidatı almayan başka bir banka buldum ve kurtuldum. insanları da bu konuda bilgilendirmeye devam edeceğim. halkın gerçekleri öğrenmesi gerek ki halk da kazansın değil mi hep size hep size olmuyor...

 • Garanti Bankası Temsilcisi20 Temmuz 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön