27 Mart 2013

Garanti Bankası Kesilen Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Garanti bankasının 7 yıldır maaş müşterisiyim ve yine benden yıllık kart bedeli kesmiş. Günümüzde artık bu uygulamanın kaldırılmış olmasına rağmen bankacılık alanında isim yapmış Garanti bankası hala bu haksız uygulamayı sürdürmekte.

Yapılan bu haksız uygulama sebebi ile kartımı iptal ettireceğim.

Banu 165 Okunma

Cevaplar

  • Banu20 Nisan 2013

    27 mart 2013 tarihinden 20 nisan 2013 tarihine kadar herhangi bir dönüş olmadı. Acaba bu kadar uzun süren değerlendirme dedikleri şey nedir?

  • Banu28 Mart 2013

    garanti bankası ile olan memnuniyetim son günlerde memnuniyetsizliğe dönüşmekte. Dün yine garanti bankası ile ilgili olarak kart kullanım bedeli kesintisinden dolayı şikayetimi dile getirdim. Şimdide onayım olmadan kredi kart limitimi yükselttiklerini öğrenmdim dün telefonuma talebiniz üzerine (talep ettiğim bir işlem yok) kartı limitiniz yükseltilmiştir diye sms geldi. benim talebim olmadan nasıl böyle bir işlem yaptıklarını merak ediyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön