15 Mart 2013 #1686732

Garanti Bankası Kesilen Ücretlerin İadesini İstiyorum!

Garanti bankasından maaşımı almaktayım kredi kartı vermek istediklerini söylediler aldım bir yılı geçti farkettim ki her ay 7 tl kart aidat ücreti ve kartıma sigorta yapılmış 100 küsür tl de ordan kesilmiş benim onayım alınmadan yapılmış şubeyle şifai görüşmeden sonuç alamadım ve bide tüketici kredisi kullandım 10000 tl bundan da 350 tl masraf kesilmiş kredi bir gün sonra hesaba yattığı için iş işten geçmiş oldu bu kesintiyi de önceden söylemediler kesilen ücretlerin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Celal 64 Okunma

Cevaplar

  • Celal18 Mart 2013

    şikayetiniz değerlendirmeye alınmıştır daha sonra bilgilendireceğiz diyolar töbe billah daha ne arayan nede soran var

  • Celal17 Mart 2013

    garanti bankasından ihtiyaç kredisi kullandım. daha önce telefonuma mesaj geldi sıfır masraflı yani kullanacağım kredinin masrafı yok denildi kredi sözleşmesini imzaladoğım zaman bana masraf kesileceği söylenmedi birgün sonra krediniz hesaba yatacak denildi ve hesabıma yatan paradan masraf kesilmiş 350 tl şifaen görüşmelerimden sonuç alamadım ve kredi kartımada bana sorulmadan sigorta yapılmış bu kesintilerin tekrar tarafıma iadesini talep ediyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön