08 Mayıs 2013 #1784639

Garanti Bankası Kendi Hatalarını Bana Ödetiyorlar!

2012 Ağustos'unda Garanti Bankasından almış olduğum krediyi bir hafta sonra Halk Bankasından " Kredi Kapama Bedeli " adlı bir EFT ile kapattım. Sonra Garanti Bankasının bir şubesine gidip EFT yaptığımı başka yapmam gereken bir şey olup olmadığını sordum. Benden yazılı bir talimat aldılar.


Daha sonra da kredimin kapandığını söylediler.Sonrasında ekstrede kredimin kapanmamış olduğunu yatırdığım paranın vadesiz hesabıma aktarıldığını ve ay ay oradan çekildiğini gördüm. Hemen telefon edip buna itiraz ettim ancak aradan 9 ay geçmesine rağmen bunu düzeltmediler. Bir de verdiğim talimatı kaybetmişler ve o ay ki maillerinin hepsi silinmiş. Kendi personel hatalarını bana yükleyip faiz almaya çalışıyorlar.

Elif 34 Okunma

Cevaplar

  • Elif01 Temmuz 2013

    şikayetime hala bir çözüm bulunmuş değil. Bu hata kendi personellerinden kaynaklanmış olmasına rağmen olayla ilgili hiçbir muhattap bulamıyorum ve benim bu sorunu yaşadığım döneme ait bütün e postaları da kayıp ne hikmetse. O yüzden bir daha asla bu bankayı tercih etmem

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön