20 Nisan 2013 #1753960

Garanti Bankası Kefil Olmadığım Krediyi Ödememi İstiyor!

Garanti Bankasında birisine taşıt ve ihtiyaç kredisine kefil oldum. Aradan beş ay geçtikten sonra aynı kişi tekrar kredi çekmiş. Toplam üç kez kredi çekmiş. Ben iki tanesine kefilim. Şu anda her ay kefalete istinaden onun borcunu ben yatırıyorum. Banka şimdi de kefil olmadığım krediyi de benim yatırmamı istiyor. Mağduriyetimin giderilmesini ve bu yanlış uygulamanın lehime düzeltilmesini talep ediyorum.

Tayfun 43 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun20 Eylül 2015

  Garanti Bankası'nın haklı veya haksız alacaklı olduğu bir konuda sıradan vatandaşın haklı çıkmasının imkanı yok. Kredi çekerken bile söylenilen ile uygulanan farklı şeyler.

 • Tayfun06 Ağustos 2013

  Kurumun cevaplarında ve şu ana kadar geçen süreçte her hangi bir değişiklik olmamıştır. Yakın bir gelecekte icralık olacağım.Hakkımı ben de mahkemelerde aramaya karar verdim.

 • Tayfun29 Nisan 2013

  Haklı Müsteri Hattından arandıktan sonra böyle önemli bir konuda aradan bir hafta geçmesine rağmen henüz bir dönüş yapılmadı.

 • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön