27 Nisan 2013
Yorum Yap
#1766693

Garanti Bankası Kazandığım Bonuslar Kartıma Yüklenmemiş!

Shell kampanyasından 30 TL bonus kazandım ve bununla ilgili telefonuma sms geldi. Hafta başında gittiğim benzin istasyonununda kartta bonus göremediler. Bankayı arayıp sorunu bildirdim. Bugün başka benzin istasyonuna gittiğimde yine kartımda yüklü bonus yoktu.


Tekrar bankayı aradığımda bonusun belirlenemeyen bir sebepten yüklenmediğini öğrendim ve yüklenmesi için çağrı merkezi görevlisi arkadaş talep açtı. Sorunun çözümünü kontrol için de 29-30 Nisan gibi benim bankayı aramamı rica etti. Garanti Bankası gibi bir kurumun böyle bir hatayı düzeltmek için daha istekli olmasını, en azından sorun düzelir düzelmez kendilerinin müşteriyi arayıp bilgi vermesini, özür dilemesini beklerdim.

Murat 83 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Nisan 2013

    Kampanyadan kazanılan bonusların en son kullanma tarihi 30 Nisan. 29 Nisan itibariyle çağrı merkezini aradım. Açılan taleplerin sonuçlarını gördükleri sistemde arıza çıktığından cevap alamadım. Kampanya katılım ücretlerini kartıma yansıtırken hiç gecikme yapmayan banka bilgi sistemi sadece müşterinin bonusu yükleneceği ya da sorunu çözüleceği zaman mı arıza yapıyor acaba? Bu sistem arızaları nedeniyle banka en sonunda beni borçlu çıkarmasa bari.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler