13 Şubat 2014 #2291875

Garanti Bankası Kayseri Hesap Bilgilerimi Güncellememiş!

Garanti Bankası'nda maaş hesabım, bireysel emeklilik hesabım ve altın mevduat hesabım olduğu halde avans hesabı başvurusunun yapılamadığı söylendi nedeni ise maaş müşterisi olarak güncellenmemem! Maaş kartımı çıkartalı 1.5 ay, maaşımı Paracard'dan çekeli bir ay geçmesine rağmen maaş müşterisi olarak görünmüyorum.


Oysa bu hesabı açtırırken anne kızlık soy adımıza kadar soran banka adresimi ve iş yerimi bile güncellememiş. Bankanın sorumsuzluğu yüzünden paraya ihtiyacım olduğu halde karşılayamadım.

Nilgün 88 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Nilgün B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön