19 Mart 2013 #1695174

Garanti Bankası Kaskomu Benden Habersiz Yenilemiş!

Daha önce Garanti Eureko Sigorta'dan kasko yaptırmıştım. Mart ayı içinde Garanti Bankası, Kızıltoprak şubesinden adını şimdi hatırlamadığım banka çalışanı (bayan) beni aradı. Ve kaskomun bitmek üzere olduğunu yenilemem için aradıklarını söylediler. Fakat ben şimdi düşünmediğimi maddi yönden uygun olmadığımı, 2 yada 3 gün sonra aramaları gerektiğini söyledim.


Telefondaki bayan, daha sonra arayacağını söyledi. (Bir önceki kaskomu peşin yaptırmıştım). Fakat bugün fark ettim ki 14 Mart tarihinde 63 TL kasko taksidi kesilmiş. Haberim ve bilgim olmadan yapılan kaskonun iptalini ve 1.taksit kesintisinin tarafıma ödenmesini istiyorum.


Müşteri numaram: 7754706


Kızıltoprak Şubesi İstanbul

Oktay 91 Okunma

Cevaplar

  • Oktay20 Mart 2013

    Bilgilendirme yapılmadı. Neden benim izinim ve onayım olmadan, benim hesabım üzerinde işlem yapılıyor? Açıklama yapar mısınız? Ve benim izinim olmadan benim hesabım üzerinde kim işlem yapmış, isim bilgisi verir misiniz? Ben artık garanti bankasını kullanarak bir daha sigorta yada kasko yaptırır mıyım? Maaş müşteriniz olmasam bir daha garanti bankasını kullanmam

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön