18 Mart 2015

Garanti Bankası Kartlarımı Kapatmıyor!

7758176 numaralı Garanti Bankası'nın maaş müşterisiyim. Borcum olduğundan dolayı kartımı yapılandırdım. Ödemelerini bitirdikten sonra 10.03.2015 tarihinde Yenibosna Radar şubesine kartımın açılması için müşteri temsilcisine durumu izahat ettim. Kartın açılması için limit artırım talebi olarak gönderip genel müdürlüğün cevap ve benim gönderdiğim maillere dönüş yapılmadı.

Olumsuz gelen sonuca istinaden 19.03.2015 tarihinde gelin benim yetkim yok arkadaşım açar deyip kestirip attı. 10 yıldır kullandığım kartı arayıp tüm hesaplarımı kapatılması için talimat verdim. Şimdi de kart iptal için 1 hafta süresi olduğunu söylüyorlar. Artık Garanti ve ürünlerini görmek istemiyorum.

Özgür 470 Okunma

Cevaplar

  • Özgür20 Mart 2015

    Arayan olmadı. Arasalar dahi açmayacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Özgür T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön