11 Şubat 2016

Garanti Bankası Kartımın Limitini Haberim Olmadan Düşürmüş!

Garanti Bankası kartımın limitini hiçbir ödememi geciktirmediğim halde haberim olmadan düşürmüş. Kartım şuanda ekside görünüyor ve kullanamıyorum. Kendilerini aradığımda ise daha önce 4 kez şubeye gidip değiştirmeme rağmen anne kızlık soyadımın yanlış olduğunu yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar.


Ben artık şubeye gitmek istemiyorum 4 kez gittim anne kızlık soyadı değişikliği için hala yanlış diyor müşteri temsilcileri. Bu konuya bir çözüm bulunmasını rica ediyorum yoksa kartımı ödemelerimi bitirip iptal ettireceğim.

Ersin 180 Okunma

Cevaplar

 • Ersin14 Şubat 2016

  Halen geri dönüş yapılmadı... .

 • Ersin12 Şubat 2016

  Bugün itibariyle hala bir gelişme yok.

 • Ersin11 Şubat 2016

  Utanmadan hala arayıp anne kızık soyadımı soruyorsunuz. Söylüyorum yine yanlış diyip şubeye gidip düzelttirmemi söylüyorsunuz. Ayıp ya kartımı ipta edin diyorum anne kızlık soyadnız olmadan edemem diyor bir de. Ya sabır ya sabır.

 • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2016

  Müşterimiz Sn. Ersin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön