13 Nisan 2013 #1741118

Garanti Bankası Kartımı İptal Ettiremiyorum!

Borcumu soruyorum ve tümünü yatırıyorum, harcama yapmazsam 1hafta sonra iptal edileceği söyleniyor, 1hafta sonra aranıyorum ve kartta borcum olduğu için iptal edemeyeceklerini söyleniyor, anlatıyorum, borç olmadığı söylenip iptal ediliyor, sonra ınternet bankacılığında kartı hala aktif görüp aradığımda, kartın kapandığını ama bir süre orada göreceğim söyleniyor.


1hafta sonra hala gözüktüğü için aradığımda; ödeme yapıp kapattığım kredi kartın borcunun taksit olduğu için; taksit zamanında çekimi yapıp, kartı kapatacaklarını söylüyorlar. şaka gibi. kartı borcu ödeseniz dahi kapatamıyorsunuz, muhtemelen o borç kapanınca da bu sefer iptal ettirdiğim kart için kart ücretiniz var deyip kapatmayacaklar!

Ayca 36 Okunma

Cevaplar

  • Ayca15 Nisan 2013

    Bankadan hala bana kartınız iptal yazısı bilgisi geliyor, sorun şu; iptal olan, tüm borcumu ödediğim ve harcama yapmadığım kartım neden eksi bakiyeye düşüyor??? sordugumda gecmısten kalan bir faiz açıklaması yapıldı, kartı kapatmak istediğimi ileterek tüm borcumu sordugumda neden bu bakiye çıkmıyor da, kartım iptal olduktan sonra çıkıyor; cevap: sistemde görememiştir arkadasımız....bu nasıl bir sistem?

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön