03 Temmuz 2013

Garanti Bankası Kartımdan Bilgim Dışında Para Çekilmiş!

10 haziran 2013 tarihinde as pilic firması tarafından garanti bankasına ait kredi kartımdan uzaktan çekim yoluyla 19. 000 TL tahsilat gerçekleştirilmiş. Hem banka hem muhatap firma As Piliç derin sessizliğe büründüler. Bankanın haklarımızı savunmamasını, muhatap firma As Piliç sahiplerinin daha ilk andan beri haberleri olan bu haksız çekime karşı sessiz kalmalarını anlayamıyorum.

Ha bu esnada Garanti Bankası bana kartımı iptal ettirdiğim için ve şüpheli işlem olmasına rağmen bu yüksek tutarlı tahsilat için ayrı ayrı bedel ( kart bedeli - ki kartlarını teslim almadım. Bundan sonrada sanırım Garanti'nin kapısından geçmem. ve limit aşım bedeli) yansıtmış.

Ömür 108 Okunma

Cevaplar

  • Ömür22 Temmuz 2013

    henüz şikayetimle ilgili somut bir gelişme olmamıştır. halböyle iken banka tüm iletimlerime rağmen hala kredi kart iptallerimizi gerçekleştirmemiş ve tarafıma bedel üstüne bedel çıkartmaktadır. bence bu zihniyet kötü niyetlidir. bunca yıldır çalıştığım bankanın bu denli kötü olduğunu bilmemem yada bilmeme rağmen çalışmaya devam etmemin sonucu bu olsa gerek! yapılan yaşanılan süreç banka tarafından kesinlikle kasıtlı , bilerek isteyerek sizin mağduriyetinizden fayda umma üzerine kurguludur. bu nedenle bu tarz işletmelerin ergen güçler tarafından ya kapatılması yada çok ciddi , sıkı kontrol politikaları ile kazançları ve işlemleri incelenmelidir.

  • Ömür22 Temmuz 2013

    nankör ve kötü yönetilen bu işletmeyle mümkün olduğunca birdaha çalışmamayı prensip haline getireceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön