23 Şubat 2015

Garanti Bankası Kartımda Gittigidiyor Kampanyası!

2149 TL'lık bir Gittigidiyor işlemi gerçekleştirdim annemin kartından. Kampanya şartlarınıda harfiyen okudum SMS vesaire yollanacak yazmıyordu. Bugünde diyorlarki SMS yollayacaktınız falan ancak yazmıyordu öyle bir şey. Bütün kartlarımız 10-20 bin TL limiti varken dalga geçer gibi 1200 TL'lık kart verdiniz bide üstüne 100 TL'lık bonusu vermiyorsunuz.


Çok ciddiyiz. Şubat sonuna kadar bir işlem yapılmazsa puanımız verilmezse kartın tüm borçlarını tek seferde ödeyip iptal ettireceğiz! Hiçbir rakibiniz SMS atın demiyor, öyle bir şey olsa da unutmayın vesaire deyip yazıyorlar aynı gün puanları yüklüyorlar.

Mert 464 Okunma

Cevaplar

  • Mert'in Teşekkür Mesajı27 Şubat 2015

    Garanti Bankası'nın bu takdire şayan hareketinden dolayı çok teşekkür ederim. Puan verildi kartımı iptal ettirmeyeceğim. Gerçektende GittiGidiyor sayfasında SMS gönderin yazmadığı gibi Garanti Bankası'nın sitesinde yazıyormuş ama burada suçlu GittiGidiyor'dur. Garanti Bankası buna dikkat edip düzeltmesi gerekirdi. Ayrıca Garanti Bankası sanal pos'da 3d security sayfasında şifre girerken veya 3d olmayan işlemlerde ortak üye işyerine uyarıda bulundurup dikkat bonus kart numarası girdiniz puandan yararlanmak için SMS atın tarzı bir uyarı yazmaları için uyarıda bulunabilir.

  • Mert'in Teşekkür Mesajı26 Şubat 2015

    Garanti Bankası'nın bu takdire şayan hareketinden dolayı çok teşekkür ederim. puan verildi kartımı iptal ettirmeyeceğim gerçektende GittiGidiyor sayfasında SMS gönderin yazmadığı gibi Garanti Bankası'nın sitesinde yazıyormuş ama burada suçlu gittigidiyordur Garanti Bankası buna dikkat edip düzeltmesi gerekirdi. ayrıca Garanti Bankası sanal posda 3d security sayfasında şifre girerken veya 3d olmayan işlemlerde ortak üye işyerine uyarıda bulundurup dikkat bonus kart numarası girdiniz puandan yararlanmak için SMS atın tarzı bir uyarı yazmaları için uyarıda bulunabilir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Mert K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön