05 Haziran 2015

Garanti Bankası Kartımda Bana Ait Olmayan Harcamalar!

Kartımdan düzenli olarak bana ait olmayan harcamalar ekstreme yansımakta ve şikayette bulunmama rağmen banka bu konuda hassasiyet göstermemektedir. Dilekçemi yazıp bildirmeme ve sürekli aramama rağmen olumlu ya da olumsuz dönüş yapmamakla birlikte incelemenin neden olumsuz sonuçlandığına dair bilgi vermemektedirler.


Kart güvenliği sağlama konusunda çok büyük sıkıntıları olan Garanti Bankası hizmet konusunda da çok zayıf bir bankadır. Düzenli olarak kesilen yıllık aidat bedeli de ayrı bir sıkıntıdır. Bu zamanda bankalarla özellikle garanti bankasıyla çalışma konusunda defalarca düşünmenizi tavsiye ederim.

Ranya 291 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Ranya A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön