06 Kasım 2014

Garanti Bankası Kartım 3 Aydır Gelmedi

10/14 tarihinde son kullanımı dolacak olan Garanti Bankası flexi özellikli kartım için Ağustos ayı son haftasında Garanti Bankası merkez şubesinden adres değişikliği bildirdim. Şube çalışanı kartın 15 gün içinde geleceğini söyledi. Sonrasında uzun süre bekledik gelen bir kurye olmadığı için tekrar bankaya gittim.


Adres değişikliğinin yapılmadığını söyledi şube çalışanı. Tekrar değişiklik yapıp bildirdik, 27 Ekim günü. 1 Hafta sonra gelir dediler gelmedi. Tekrar gittiğimde şubeye gelecek 4 kasımda uğrayıp alabilirsiniz dediler, yine gittim gelmemiş kartınız Ankara Söğütözü acentede dediler. Kuryenet ile görüştüm adres değişikliğini 30 Ekim günü yapıldığını söylediler.

Salih 576 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Salih Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön