22 Nisan 2013 #1755581

Garanti Bankası Kartı İptal Etmeme Rağmen Önümüzdeki Yılın Kart Bedelini İptal Etmiyor!

Garanti Bankası Nisan ayı kredi kartı ekstreme 59 TL Kart Bedeli yansıtmış. Bunu görünce çağrı merkezini arayarak bu ücretin iade edilmesini istedim. İade edilemeyeceği söylenince kartı kapattırmak istediğimi söyledim. Kartı kapatsam da bu ücreti ödemek zorunda olduğum şeklinde bir cevap aldım.


Kullanmadığım 1 yıl için neden kart bedelini ödemem gerektiğini sorunca kart bedeli yansıdıktan sonra kartı kullanmam gerekçe gösterildi.Sonuçta bankadan Kart bedeli yansıdığına dair herhangi bir uyarı gelmiyor, ekstre de daha kesilmediğinden bunu daha önce farketmem de mümkün değil. Farkında olmadan 1 kere kullanmam gerekçe gösterilerek 1 yıllık kart bedeli alınmasının hiçbir haklı gerekçesi olamaz...

Göker 40 Okunma

Cevaplar

  • Göker23 Nisan 2013

    Garanti Bankası standart bir cevapla kart bedelinin iade edilemeyeceğini belirtmiş ama benim sorunum kart bedelinin iptal edilmesi değil. Ben kartı kapatmak istememe rağmen benden kullanmamış olduğum gelecek yıla ait kart bedelini almaları ve bunu iade etmemeleri..

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön