25 Şubat 2014

Garanti Bankası Kart Yıllık Üyelik Bedeli Aldı

Garanti Bankası Bonus kredi kartımdan 69 TL tutarında yıllık üyelik bedeli aldı. Banka ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, ilgili ücretin geri iadesinin yapılmaması halinde kartı kapattıracağımızı belirttiğimiz halde, kapatma işlemini hiç tereddütsüz yapacak bir müşteri temsilcisi ile karşılaştık. “Bonus ile falan veriliyordu önceden, yıllardır müşterinizim ve düzenli ödeme yapan biriyim” dememe rağmen 2014 yılı itibari ile yasal düzenleme bu şekilde cevabını aldım kendilerinden. Ancak 20 liralık kısmını Bonus olarak iade edebileceklerini de eklediler ayrıca. O da 1 yıl kullanıma açık kalması taahhüdü vermem koşulu ile. Bu ücret geri ödenmediği taktirde kartımı kapatacağımı bildiririm.

Selçuk 75 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk28 Şubat 2014

  28 Şubat 2014 saat 01:20 itibari ile Garanti Bankası müşteri temsilcilerinden hiç kimse beni aramamıştır. Bonus kart alacaklara uyarı. Garanti Bankası Bonus Kart sahiplerinden 69 TL ücret kesiyor! Gidin kart ücreti olmayan başka bankalar tercih edin. Ki iade etmezlerse ben de aynını yapacağım...

 • Selçuk27 Şubat 2014

  Bu arada sikayetvar.com konu başlığını değiştirmiş. Açtığım başlık tam olarak şu şekilde idi; Garanti Bonus Kart Yıllık Üyelik Bedeli 69 TL DİKKAT!

 • Selçuk27 Şubat 2014

  27 Şubat 2014 saat 00:21 itibari ile hala kimse iletişime geçmedi. Bilgilerinize. Garanti Bankası kredi kartı ücretini hala geri iade etmedi!

 • Selçuk25 Şubat 2014

  25 Şubat saat 18:40 itibari ile henüz kimse aramadı. Bilgilerinize...

 • Garanti Bankası Temsilcisi25 Şubat 2014

  Müşterimiz Selçuk D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön