09 Nisan 2013 #1731751

Garanti Bankası Kart Üyelik Ücreti!

Hamili olduğum 55****22 nolu kredi kartından 2013 yılı Mart ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde 59,00 TL Kredi Kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen ''Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar'' hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Bildirim cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 59.00 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu talep ediyorum.

Hüseyin 24 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin09 Nisan 2013

    Konu hakkında yapmış olduğunuz bilgilendirme, müşterinizin (benim) hiç memnun olmadığımı sizlere iletmek isterim. Kesilen 59.00 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu ısrarla talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım hususunu bilginize sunarım. Saygılarımla,

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön