25 Aralık 2014

Garanti Bankası Kart Üyelik Aidatı Kesti

Garanti Bankası tarafından Aralık 2014 ayı kredi kartı faturama 69 TL üyelik aidatı yansıtılmıştır. 2012-2014 Ocak ayı arasında Garanti Bankası'nın maaş müşterisiydim. Anlaşma bittikten sonra Garanti Bankasının sorumlu personeli ek olarak gönderdiğim resmi yazı ile Garanti bankasından maaş almasak bile bir adet bonus ve bir adet ek kart olmak üzere bizden herhangi bir üyelik aidatı alınmayacağına dair taahhüt etmişlerdir.


Müşteri temsilcisini aradığımda 2013 yılında maaş müşterisi iken de kestiklerini o zaman neden itiraz etmediğimi sordular. Ücretlerin acilen geri iadesini (bonus değil) talep ediyorum. Taahhüt veren personel hakkında yapılan işlem ile ilgili mümkünse bilgi istiyorum.

Fatih 274 Okunma

Cevaplar

  • Fatih12 Ocak 2015

    Geri yatırımlar. ?.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Fatih Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön