01 Kasım 2014

Garanti Bankası Kart Üyelik Aidatı!

Öncelikle banka ile bu konu hakkında defalarca iletişime geçtim ve dakikalarca telefon başında müşteri temsilcisi ile görüştüm. Yaşadığım bir olay bu konudaki tüm düşüncelerimi alt üst etmiş durumda. Aynı anda 2 arkadaş aradık ve aynı cümleler ile farklı müşteri temsilcileri ile konuştuk. Arkadaşımın yıllık kart aidatı bedeli iptal edilirken, benimki ise çeşitli şartlar altında sadece bonus teklifleri ile geçiştirildi.

Üstüne üstlük kart aidatlarının kesinlikle iade edilmediği söylendi. Arkadaşım ile yaşadığım durum hakkındaki yorumları ise, temsilcinin izni ile kayıt ettim. . Cevap "Sistem bazı müşterilere özel olarak teklif sunabiliyor" Yani sistem kişiye göre muamele gösteriyor.

Ömer 414 Okunma

Cevaplar

 • Ömer22 Kasım 2014

  bugün 22 kasım. Hala benimle iletişime geçilmemiştir.

 • Ömer07 Kasım 2014

  Henüz beni arayıp soran kimse olmadığı için puanlarım değerlendirme yapamadım. İşlemim çözülmediği için değil, aranıp sorulmadığı için durum böyle.

 • Ömer07 Kasım 2014

  Bugün 7 Kasım. En kısa süre henüz gelmedi sanırım. Ek kartımı bugün itibarı ile arayıp kapattım. Ek karttaki bonuslarımı asıl kartıma aktararak. Ben o bonusu harcayana kadar (ki bir kaç gün) umarım beni aramazsınız. Bende rahat rahat bu kartı da kapatabilirim. Çünkü pazarda patates pazarlığı yapar gibi bi 20 TL bi 40 TL bi 50 TL bonus önermelerinizden sıkıldım.

 • Garanti Bankası Temsilcisi02 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn. Ömer M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön