25 Haziran 2014

Garanti Bankası Kart Ücretinin İadesini İstiyorum

2005 yılından beri kullandığım Garanti Bankası bonus kartıma 65 tl kart aidatı yansıdı. Müşteri temsilcisini aradım ve bu kesintinin iadesini talep ettim. İade edemeyeceklerini söyledi. Bende kartın iptal olmasını istedim derhal efendim deyip kartı iptal ettiler. Arada sırada aksamalar olmasına rağmen 9 yıldır kartı aktif kullanıyor ve borcumu ödüyordum. Buna rağmen gözden çıkarılmam bana tuhaf geldi. Telefonun ucundaki kendini yetkili diye tanıtan arkadaştan ve garanti bonustan şikayetçiyim. Adamlar artık doymuş, umurlarında değil. 65 tl aidat kesilir mi?

Yavuz 244 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz30 Haziran 2014

    10 yıla yakın müşterisini 65 tl ye değişen bir banka ile asla çalışmam birdaha.

  • Yavuz25 Haziran 2014

    aradılar ve sadece üzüntünüzü paylaşabiliriz bunun haricinde yapabileceğimiz bişey yok dediler. ben üzüntümü tanıdığım diğer garantizede ve garantizede potansiyeli taşıyan herkesle paylaşıyorum ve paylaşmaya devam edeceğim. bu aynı şunun gibi sen adamı denize at sonra elinde can simidi ile düştüğüne çok üzüldüm ama sadece üzülmekle yetineceğim de. yakışmadı garanti. 9 yıllık müşterine yaptığın hiç olmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Haziran 2014

    Müşterimiz Yavuz İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön