11 Haziran 2014

Garanti Bankası Kart Ücreti Kesti!

Ekstremi incelerken bir baktım yıllık üyelik bedeli adı altında 69.00 tl kesilmiş. Halbuki kartınızı kapatmama sözüne, kart aidatı yansıtmayacaklarını telefondaki yetkili söylemişti. Diğer bankalar yansıtsa bile bir telefonla hiçbir şey demeden geri iadesi olurken Garanti Bankası "biz iade yamıyoruz" diyor.


Kesilen tutarın iadesini istiyorum, sebebi de internette ve çevremde geri aldıklarını söyleyenler var, onlara yapılıp bana yapılmaması kabul edilebilir değil.

Ali 252 Okunma

Cevaplar

 • Ali19 Haziran 2014

  Sonuç alamadım, yanlış bilgilendirme yapılıyor. Bonus kartıma yansıtılan aidatın iptali için banka yetkilileri ile görüştüm. Ben aidat ile uğraşmak istemiyorum dedim. O zaman size aidatsız kartımız var onu yönlendirelim dediler. Ben de "Tamam dedim yönlendirin ve bu kartı iptal edin." dedim. Yok efendim iptal edemeyiz ikisini de kullanırsınız. Ben zaten dertliyim kartlardan. İkisini de kullanın demesine şaşırdım, kabul etmedim ve bunu nette yazdım. Daha sonra başka bir yetkili 12 ay kullanmazsanız iptal olur dedi. 12 ay dolar dolmaz saniye geçmeden zaten kart parası yansıtılıyor, her sene aynı terane. Aslı astarı nedir, mecbur muyuz aidat ödemeye hem de az değil 69.00 tl. Diğer bankalarda yaşamadığım sorunu neden garantide yaşıyorum.

 • Ali17 Haziran 2014

  Neyseki 16.06.2014 tarihinde yani 5 gün sonra döndüler. Efendim kart aidatını iade söz konusu değil, Size 50 tl bonus yükleyelim 12 ay kalma sözü verirseniz. Daha önce rakam 40 tl idi. Geçen sene de 12 ay kalma sözü verin iade edelim dediler ve ettiler. Bu sene iade etmeyiz biz diyorlar. Ama 12 ay kalma sözü verin 50 tl bonus. Dedim ki 12 ay sonra yine aidat. O zaman aidatsız bir kartımız var onu yönlendirelim dediler. Tamam yönlendirin bunu kapatın dedim. Hayır efendim kapatırsanız vereceğimiz bonusu geri alırız. Eee nasıl olacak ikisini de kullanacaksınız. Nasıl yani oldum. Kesinlikle biz parayı iade etmeyiz, 12 ay içinde iptal edemezsiniz ama extra size aidatsız bir kart daha. Şaka yapıyorlar zannettim. 12 ay dolunca zaten saniye geçmeden aidatı bindiriyorlar, sizin anlayacağınız bizim dediğimiz şartları kabul edeceksiniz başka alternatifiniz yok. İnanın farklı 4 bankanın kartını kullanıyorum aidat yansırsa bir telefonla geri iade, bonus falan da değil. Arkadaş benim kartı iptal edin, bindirdiğiniz aidatı geri çekin, uğraşmak istemiyorum.

 • Ali15 Haziran 2014

  En kısa zaman dediğiniz ne kadar acaba bir hafta mı bir ay mı?

 • Ali13 Haziran 2014

  "Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak denmiş ama aradan 2 gün geçti ne arayan var ne soran. Şikayetvar.coma hemen cevap verildi ama bize dönen yok ne garip.

 • Garanti Bankası Temsilcisi11 Haziran 2014

  Müşterimiz Ali Rıza T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön