21 Ocak 2015

Garanti Bankası Kart Ücreti İtirazım Bonus Teklifiyle Geçiştirildi

Dün akşam Fenerbahçe bonus kartıma yansıtıldığını gördüğüm 110 TL kart ücreti için itiraz adına Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradım 35 TL Fenerbahçe kart ücreti kabulüm ama 75 TL kart ücretini kabul etmediğimi ve herhangi bir ödeme yapmayacağımı bildirdim 75 TL kart ücretini iptal edin kartınızı kullanayım ya da hem kartı hem kart ücretini iptal edin dedim her teklifime sadece 40 TL bonus önermesiyle geçiştirildim.


Garanti Bankası maaş müşterisiyim yeni 3 kredi kartımı kart ücretinden dolayı kapattım birikim ve altın hesabım var ancak bana hiç çözüm sunmayan bir bankayla çalıştığımı anladım. En kısa sürede tüm hesaplarımı kapatacağım.

Mustafa 707 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Mustafa A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön