17 Nisan 2013 #1747418

Garanti Bankası Kart Ücreti İadesi!

Yaklaşık 3 yıldır maaş müşterinizim bankanızdan çeşitli kredilerde kullandım hala yasal olmayan kredi kart bedeli ücreti ödemeye mecbur bırakılıyorum. Kart bedeli ücretimi iadesi talep ediyorum
aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı belirtirim. Yargıtay'ın bu konu hakkındaki haksız kazanç yapıldığı kararını hatırlatmak isterim konu hakkında acil çözüm getirmenizi talep etmekteyim. Bana kart ücreti yansıtılırsa ödemeyeceğimi müşteri temsilcisine iletmiştim. Onlarda yansıması halinde itiraz edebileceğimi söylemişlerdi ses kayıtları bu konuda tarafınızda mevcuttur.

Güven 69 Okunma

Cevaplar

 • Güven28 Ağustos 2014

  Hic bir şekilde çözüm üretilmedi

 • Güven23 Nisan 2013

  Konuyla ilgili hiç bir şekilde dönüş yapmıyorlar.Şimdi ilk önceliğim tüketici hakem heyetine şikayette bulunup garanti bankasındaki tüm hesaplarımı kapatmak.Garanti bankasıyla iş yaparken birkere daha düşünün.

 • Güven17 Nisan 2013

  Değerlendirmeye alınacak demişsiniz.Ama peşinen bu alınan üçret yasaldır diye mail atmışsınız.İNSANLARI kandırmaya çalışmayın artık.verdiğiniz cevap herkese verdiğiniz klasik cevaplardan ve çözüme yönelik bir cevap değil.

 • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön