23 Eylül 2014

Garanti Bankası Kart Ücreti Hesap İşletim Ücreti!

12**606 nolu Garanti Bankası müşterisiyim. Yaklaşık 6 yıldır bu bankanın bir çok ürününü kullanan aktif olarak kullanıyorum kullandığım miles and smiles kartını yaklaşık 14 aydır kullanıyorum ve hakları olmadığı halde benden iki defa 180 TL'ye yakın kart ücreti aldılar. Ayrıca bu bankaya ait nakit avans hesabımdan sürekli hesap işletim ücreti kapsamında para kesilmekte .


Bu noktada bankayla iletişimde bulunmama ve hesabın borcu olmamasına rağmen hesabı kapatamadım hiçbir sonuç alamadım. Nakit avans hesabını vadesiz hesaba ek olarak açıp hiç kullanmadığım hesaba işlem ücreti alıyor ve kart ücretini ve hesap işletim ücretini kestiler. Ayrıca müşteri temsilcileri çok kaba davranıyor.

Mehmet 417 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet29 Eylül 2014

    garanti bankası mı asla

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimiz Mehmet T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön