14 Şubat 2014 #2293653

Garanti Bankası Kart Ücreti Aldı

2011 yılında, lisede staj yaptım. Bu sebeple Garanti Bankası'ndan para kart aldım. Çalıştığım süre sonunda üniversiteye başladım, fakat para kartımı kullanmaya devam ettim. Kart içinden sürekli harcamalar yaptığım için kesintiyi uzun süre fark etmedim. Fakat bu kesinti çalışan kesintisi olarak uygulanmaya devam etmiş, öğrenci olduğum halde.


Üniversitede 3. yılım ve 3 yıldır kartımdan çalışan kesintisi yapılmaya devam edilmekte. Bu kesintinin öğrenci aidatı olmasını ve bu aidatın dışında kalan kısmın iadesini talep ediyorum. Çalışmıyorum ve öğrenci olarak kesilen tutar benim için oldukça fazla. Kartımın iptal edilmesini kesinlikle istemiyorum, uygun koşullarda kullanmaya devam etmek istiyorum.

Aylin 79 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz Aylin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön