17 Nisan 2013 #1748023

Garanti Bankası Kart Tesliminde Sorun!

Garanti Bankası 1 aydır teslim edilmedi. Banka çalışanlarınız çok ilgisiz. Kaç kere telefon açtım. Ihlamurkuyu ve Ümraniye Santral şubenize gittim. Hala kartım gelmedi Geçen hafta Santral Şubesi bana kartın cumaya kadar geleceğini belirtti. Dün telefon açtığımda 1 ayı bulacağı söylendi. Bir kartın kurye ile şubenize bırakılması bir ay mı olur.


Kredi kartım gelsin harcama yapıp belki de size para kazandıracağım bu kadar önemsiz sizin için müşteri memnuniyeti. İş yerinde personellere söyledim hepsi Garanti Bankasından yaka silkti. Bir kartın müşteriye teslimi bu kadar mı uzun sürer.

Kaan 88 Okunma

Cevaplar

  • Kaan19 Nisan 2013

    Garanti Bankası 45 gündür kredi kartımı teslim etmedi. Bana sürekli kuryede yarın gelecek diyerek beni kandırıyor. Ümraniye Santral Şubesine istemiş olduğum kart adrese kimse olmadığı için teslim edilmemiş çünkü yanlış adrese gönderilmiş Bu kadar sorumsuz personellerle çalışmak hiç yakışmıyor. Şubede müşteriyi bekleterek çay içiyorlar. Bankada bireyselde kapı girişinde sağ tarafta bulunan bayan çalışan 10 gün önce kartı şubeye istedi. en geç cuma gelecek dedi. İkinci cuma geldi bugün hala kart piyasada yok . Müşteri temsilcileri şikayetime cevap olarak kartınız basaılmış gönderilecek diyor kart 45 gündür teslim edilmedi. Çok sorumsuz bir banka Garanti Bankası...Müşteri memnuniyeti sıfır...

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön