19 Nisan 2013

Garanti Bankası Kart Teslimatının Gecikmesi!

Yıllık kart aidatı ödemek istemediğimden;kapatma talimatı verip kredi kartımı kapattırdım.Kredi kartımı kapatmama rağmen 1 gün sonra yeni kart gönderilmeye çalışıldı.Arayıp istemediğimi söyledim. Bonus daha sonra bana telefonumdan ulaştı ve yıllık kart aidatı ücretini bonus olarak kartıma yükleyeceklerini ve hiçbir zararımın olmayacağını söyleyince tekrar kartımın açılmasını talep ettim.


Yeni gelecek olan kartıma yüklenen bonusu mayıs a kadar kullanmam gerektiğini aksi takdirde bonusun silineceğini de bana bildirdiler.Kartın bana en yakın zamanda ulaşacağını söylediler ,ama 16 gün geçmesine rağmen kart bana ulaşmadı!Mayısa kadar gelmezse hukuken hakkımı arayacağım.kartı göndermek çok mu zor!

Neslihan 48 Okunma

Cevaplar

 • Neslihan06 Mayıs 2013

  Banka tarafından hiç bir bilgilendirme yapılmadı !..seneye kart gelecek sanırım yeni aidatıyla beraber !.....

 • Neslihan22 Nisan 2013

  Az önce 4440333 ü aradım kartımın nerede olduğunu sordum,nerede olduğunu göremiyorlarmış ;ancak güvende olduğunu söylüyorlar,sağolsunlar. Kampanyadan yararlanamam için çeşitli laf oyunlarıyla oyalıyorlar.Bir daha asla garanti bankasını tercih etmeyeceğim.

 • Neslihan20 Nisan 2013

  kuryeyle gönderileceğine dair mesaj ulaştı.Umarım pazartesi günü elimde olur :)

 • Garanti Bankası Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön