09 Nisan 2013

Garanti Bankası Kart Teslimatı!

2008'de Bonus kart kullanmaya başladım . 2009'da Bonus Plus' a terfi edip bu güne değin kullanmaktayım. 2012 haziran-temmuz ayında Bonus Premium'a terfi ettim. O günden bugüne elime Bonus Premium kartı ulaşmadı. Bu konuyla ilgili Kasım ve Nisan ayında şikayet hattı ve diğer zamanlarda müşteri temsilcileriyle görüşme yaptım. Görüşme neticesinde banka tarafından aranıp kart basımı onayımın alınacağını ilettiler. 2012 Haziranından bu yana banka tarafından aranıp onayımın alınmasını bekliyorum ve hala aramadılar. Keyfe keder bu aramanın en kısa zamanda yapılıp Bonus Premium kartımın basılarak tarafıma gönderilmesini ivedilikle talep ediyorum.

Kemal 45 Okunma

Cevaplar

  • Kemal10 Nisan 2013

    ''Bonus Premium Card’a terfi etmek için; •Bonus Plus Card’ınıza 6 aydan daha uzun bir süredir sahip olmanız •Son bir yıl içerisinde Bonus Plus Card’ınızla sadece harcamalardan en az 150 TL bonus puan kazanmanız gerekmektedir.'' cevabı çok anlamsızdır. çünkü belirtilen şikayeti okumadığınızı ve dikkate almadığınızı gösterir. bu şartları sağlamakla kalmayıp hala şahsımın aranıp kart basımı için onayını bekliyorum 10 aydır. üzerinize düşen görevi tamamına erdiriniz...

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön