21 Ocak 2014 #2248553

Garanti Bankası Kart İptali ve Yıllık Ücret İadesi!

Garantı Bankası'nın Miles&Smiles kredi kartını kullanıyordum. Bir süre önce Bonus kart aldım ve M&S kartımı iptal etmek istediğimi söyledim. Ankara Kuğulu Park şubesi tarafından kartın içerisindeki taksitlerim bittiği zaman işlem yapmamı söylediler. Bugün Garanti Çağrı Merkezi'ni aradığımda böyle bir gereksinim olmadığı, kartı iptal etsem bile taksitlerin tahsil edilebileceğini söylediler.


Ben bu nedenle Ocak ayı ekstrem de 200 TL kart ücretini ödemek zorunda kaldım. Bu ücretin iadesini talep ettiğimde daha önce iptal edebilirdiniz. Biz şubenin böyle dediğini nasıl kanıtlayacağız diyerek bu ücretin iadesini reddetmeden kartı kapatamayacağımı söylediler. Bu ücretin iadesini talep ediyorum.

Semih 157 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Semih K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön