08 Mayıs 2014

Garanti Bankası Kart Gönderim Sorunu

Flexi kartımın cip okuyuşu bozulduğu için yeni kart talep etmem gerekti ve yeni kartımın farklı gelmesini istediğim için 28 Nisan tarihinde görsel değişikliği yaptım. Bugün günlerden 7 Mayıs saat 16:45 olmasına rağmen kartım görselim onaylanmamış.


Biryerlerde takılmış olabileceğini düşünerek 7 mayıs, saat 16:09'da 444 0 333'ü arayarak destek istedim, fakat verilen tek destek beklemekten başka yapacak bir şeyiniz yok oldu. Biz Garanti Bankası ile iyi ve kaliteli hizmet verdiği için çalışıyoruz ve bu gibi küçük şeyler yüzünden mağdur olmak istemiyoruz. Bir kart görseli 10 günde onaylanamıyorsa bu kartın basılması, kuryeye verilip ulaştırılması 1 ay sürer.

Alper 248 Okunma

Cevaplar

 • Alper11 Mayıs 2014

  Şikayetime çözüm bulunmadı. 2 Defa Garanti çağrı merkezini, 1 defa şubemi aradım, 2 defa memnun müşteri merkezini aradım. Şikayetvar sitesi üzerinden şikayet ettim. Tam 18 gün geçmesine rağmen beni kimse aramadı ve kart görselim halen onay bekliyor.

 • Alper09 Mayıs 2014

  Bugün ikinci iş gününün sabahı ve kart görselim halen onay bekliyor statüsünde. Küçücük bir kart basım işlemini bile gerçekleştiremeyen Kocaman Garanti bankasını tebrik ediyorum. Şikayetlerimi üzt yönetiminize ulaştıracağımdan emin olabilirsiniz.

 • Alper08 Mayıs 2014

  Evet şikayet puanınızın düşmemesi için hemen cevap vermeniz çok profesyonel bi iş. Böylece cevaplama süreniz yükselmiyor. Keşke bu hızınızı kullanıcı işlemlerinde de kullansanız. Ayrıca en kısa süre diyerek 1 iş günü boyunca bana dönüş yapamıyor olmanız şikayeti olan kullanıcıların ne kadar fazla olduğunun göstergesi olsa gerek. Lütfen şikayet şiddetimi artırmadan ücret tahsilatı yaparak verdiğiniz hizmeti hızlı bir şekilde çöÜmleyin.

 • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2014

  Müşterimiz Alper K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön