18 Ocak 2014 #2242604

Garanti Bankası Kart Değişim Ücreti Alıyor

1 aydır defalarca müşteri hizmetleri tarafından Bonus kartımın Gold karta çevrilmesi için sürekli arandım. İstemediğimi belirtmeme rağmen buna mecbur olduğumu, yoksa son kullanma tarihi 2016 yılı olan kartımın kapatılacağını belirttiler. Şu anda otomatik fatura talimatım olduğu için ücret kesilmemektedir.


Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile ilk görüşmede -onların deyimince- "küçük bir miktar" kart ücreti kesileceğini, diğer görüşmelerde ise bunu belirttiğimde kesilmeyeceğini ilettiler. 16.01.2014 tarihinde bankayı arayarak tarafıma gönderilecek kartın iptali talebinde bulundum. Şimdi hesabıma baktığımda 5,00 TL "Kart Değişim Ücreti" kesildiğini gördüm. Gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum.

Vildan 198 Okunma

Cevaplar

  • Vildan23 Ocak 2014

    ilgili şikayetimden sonra 6 gün geçmesine rağmen ne aradılar, ne de ücret iadesinde bulundular.

  • Vildan23 Ocak 2014

    Şikayetim ile ilgili mesajımı göndereli 6 gün oldu fakat en ufak bir gelişme yok. Ne bir arayan müşteri temsilcisi ne de ücret iadesi... Zaten 5,00 TL nin peşinde değilim. Amacım yapılan "Haksız Kazanç"ı tüm Türkiye İnsanı'nın görmesini sağlamak. Sevgili Garanti Bankası, bunu göstermeme yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Önümüzdeki hafta itibariyle bankanızda bulunan kredi kartımı iptal ettireceğim, otomatik ödeme faturalarımı da kapatacağım, ayrıca vadeli hesabımdaki parayı da çekip bu tarz işlem yapmayan, müşterisine gereken değeri gösteren bir devlet bankasına geçiş yapacağım. Bankanızı şiddetle KINIYORUM... Bu banka ile çalışan diğer kişilere de tavsiyen bankalarını değiştirmeleri.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Vildan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön